€ 42.990
Bouwjaar
2025
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
kilometerstand
1 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Km-stand | 1 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Crystal white pearl |
| Interieurkleur | Wit leder |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 259 PK (190 kW) |
| Massa (leeg) | 1928 kg |
| Max. trekgewicht | 1500 kg |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 7,6 s |
| Energielabel | A |
Opties
Opmerkingen
Accu snelladen: nee
Meerdere versies en carrosserie/interieurkleuren beschikbaar!!
Laat ons gerust u wensen weten , dan kijken wij graag voor u naar de beschikbaarheid!!
De geadverteerde prijs is op basis van Crystal White Pearl en incl. de Introductie korting van € 2.000,-
De volledig nieuwe Mazda6e biedt twee leaseopties die perfect passen bij jouw zakelijke behoeften. Kies voor Operational Lease (60 maanden, 10.000 km) vanaf €599 per maand voor een vast maandbedrag, zonder verrassingen. Of ga voor Financial Lease met 2,99% rente en de mogelijkheid om te kiezen voor een slottermijn, zodat je maandlasten gunstiger uitvallen.
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.