€ 30.940
Kenteken
390550
Bouwjaar
2025
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
kilometerstand
10 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Km-stand | 10 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 93 PK (68 kW) |
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Massa (leeg) | 1080 kg |
| Max. trekgewicht | 450 kg |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Tank inhoud | 36 liter |
| Energielabel | A |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,3 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Accu snelladen: nee
Uit voorraad leverbaar met € 3.000,- instapvoordeel!!!!!!!
Meerdere kleuren en uitvoering uit voorraad leverbaar!!!!!
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.