€ 48.340
Kenteken
405072
Bouwjaar
2025
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
kilometerstand
5 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 31-12-2025 |
| Km-stand | 5 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal |
| Interieurkleur | Beige |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 245 PK (180 kW) |
| Massa (leeg) | 1928 kg |
| Max. trekgewicht | 1500 kg |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 7,8 s |
| Energielabel | A |
| Bijtelling | 17% |
Opties
Opmerkingen
Accu snelladen: nee
Actieradius: 479 km
ZEER rijk uitgeruste Mazda 6e TAKUMI PLUS met een prachtige kleuren combi van binnen en buiten kant van de volledig elektrisch Mazda 6E met een SNELLAAD FUNCTIE!!
LET OP....MEERDERE KLEUREN OP VOORRAAD VOOR 17% BIJTELLING 2025 LEVERING !!
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.