€ 29.950
Kenteken
S990GK
Bouwjaar
2023
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
23535 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2023 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 14-01-2023 |
| Km-stand | 23.535 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Jet black |
| Interieurkleur | Dieprood |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 217,- / € 240,- p/kw |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 187 PK (138 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1351 kg |
| Max. trekgewicht | 1300 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 600 kg |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 8,2 s |
| Tank inhoud | 51 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 106 g/km |
| Verbruik stad | 5,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,2 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,7 l/100km |
Opties
Opmerkingen
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Dit betreft een zeer rijk uitgeruste Mazda 3 hatchback nieuw door Mazda Terpstra geleverd en onderhouden !!
De combinatie van de carrosseriekleur Jet Black metallic met de donker rode lederen bekleding is zeer smaakvol te noemen.
Kom snel langs voor een overtuigende testrit , bel ons gerust voor een afspraak !
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.