€ 27.950
Kenteken
H493TV
Bouwjaar
2020
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
69712 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2020 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 28-05-2020 |
| Km-stand | 69.712 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal |
| Interieurkleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 217,- / € 240,- p/kw |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1400 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Topsnelheid | 201 km/u |
| Acceleratie | 10,3 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 133 g/km |
| Verbruik stad | 7,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,8 l/100km |
Opties
Opmerkingen
CO₂-uitstoot (WLTP): 160 g/km
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Keurig nette luxe Mazda CX-5 handgeschakeld met oa trekhaak, Bose sound systeem, lederen bekleding
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.