€ 99.999
Kenteken
JKH40D
Bouwjaar
2025
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
1982 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 30-10-2025 |
| Km-stand | 1.982 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Jet black |
| Interieurkleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 192,- / € 211,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 140 PK (103 kW) |
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1339 kg |
| Max. trekgewicht | 1300 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 600 kg |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 9,5 s |
| Tank inhoud | 51 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
Opties
Opmerkingen
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Auto is binnen, foto's volgen
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.