€ 29.950
Kenteken
T634HX
Bouwjaar
2023
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
55695 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2023 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 28-06-2023 |
| Km-stand | 55.695 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Rhodium white |
| Interieurkleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 226,- / € 247,- p/kw |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1401 kg |
| Max. trekgewicht | 1500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 680 kg |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 10,6 s |
| Tank inhoud | 62 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
Opties
Opmerkingen
CO₂-uitstoot (WLTP): 164 g/km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Dit betreft een rijk uitgeruste Mazda 6 Sportbreak voorzien van een trekhaak.
Wilt u een overtuigende proefrit maken in deze aantrekkelijk geprijsde stationwagon dan horen wij dat graag.
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.