€ 12.950
Kenteken
HG504T
Bouwjaar
2015
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
147224 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2015 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 31-10-2015 |
| Km-stand | 147.224 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red |
| Interieurkleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 115,- / € 129,- p/kw |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 119 PK (88 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1130 kg |
| Max. trekgewicht | 1200 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 605 kg |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 25% |
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Deze mooi Mazda CX3 is vers binnen , foto's volgen na reconditionering.
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.