€ 31.950
Kenteken
K666KT
Bouwjaar
2021
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
61833 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2021 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 26-02-2021 |
| Km-stand | 61.833 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal |
| Interieurkleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 253,- / € 276,- p/kw |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1494 kg |
| Max. trekgewicht | 2000 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 9,8 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | D |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 150 g/km |
| Verbruik stad | 7,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,9 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,6 l/100km |
Opties
Opmerkingen
CO₂-uitstoot (WLTP): 166 g/km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Deze van 1ste eigenaar afkomstige Mazda CX5 is nieuw door ons geleverd en onderhouden.
Tevens is deze CX5 voorzien van een 13 polige trekhaak.
De geadverteerde prijs is een RIJKLAAR prijs, echter exclusief de eventueel gemonteerde slotbouten op de velgen. Occasions boven de € 4500,- worden geleverd inclusief het Terpstra afleverpakket . Dit pakket omvat: afleverings- of onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, minimaal 1 jaar APK, halve tank brandstof, airco check, volledige reiniging van het exterieur & interieur, tenaamstelling kenteken, gecontroleerde en gegarandeerde kilometerstand, 12 maanden BOVAG-garantie en/of fabrieksgarantie en 1 jaar Mazda Europese mobiliteit service (uitsluitend Mazda). Ondanks de uitgebreide aandacht die aan het opstellen van deze advertentie is besteed, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele fouten in de advertentie.